Menu

Współpraca

Wysoka jakość naszych usług to efekt odpowiednich kwalifikacji prawników i zaangażowania w pracę nad powierzonymi projektami. Jesteśmy dyspozycyjni, dynamiczni i skuteczni. Wyspecjalizowany zespół dziewięciu prawników, w tym siedmiu radców prawnych oraz osoba odpowiedzialna za obsługę administracyjną i windykacyjną wierzytelności, gwarantują wysoki standard obsługi Klientów. Jednocześnie sprawną komunikację każdego stałego Klienta z Kancelarią zapewnia możliwość kontaktu z jednym wybranym radcą prawnym, odpowiedzialnym za obsługę prawną tego Klienta. Każdy z prawników włada przy tym biegle jednym językiem obcym.

Dodatkowo, Kancelaria współpracuje z doradcami podatkowymi, tłumaczami oraz kancelariami notarialnymi oraz ekspertami, m. in. z dziedziny prawa energetycznego, co pozwala usprawnić obsługę Klientów także w tych obszarach.

Kancelaria pozostaje również w stałej współpracy z uznaną, warszawską Kancelarią Radcy Prawnego Jarosława Zubrzyckiego:

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Zubrzycki

ul. Śniadeckich 10, 00-656 Warszawa
T: +48 (22) 626 11 75 (76)
F: +48 (22) 626 84 17
E: office[na]zubrzycki.waw.pl

Współpraca ta umożliwia pełną obsługę prawną nawet największych przedsięwzięć gospodarczych naszych Klientów.

Jednocześnie Kancelaria dąży do rozwoju i poszerzania swojego zespołu. Dlatego też zapraszamy do współpracy młodych prawników, otwartych na nowe wyzwania i gotowych do pracy z największym zaangażowaniem. Osoby chętne do nawiązania współpracy mogą przesyłać CV na adres e-mail: sekretariat@kancelariamioduski.pl.